Hakkımızda

Hakkımızda

hakkimizda

Hakkımızda

1987 yılında Ankara’da hizmete açılan Özlem Özler Döner, hızlı ve kaliteli servis anlayışı, gülen yüzü, eşsiz lezzeti ile Ankara’nın markası olmayı başarmıştır.

Özlem Özler Döner vazgeçilmez tatların yanı sıra sağlık bilgisi ve kalitenin de adresi olmuştur. İşletme sahipleri ve çalışanlarıyla sürekli yenilenme ve gelişme anlayışına sahip Özlem Özler Döner nezih ortamıyla konuklarının yemeği keyfe dönüştürmelerine olanak sağlar. Özlem Özler Döner, müşteri odaklı felsefesiyle; İlgi, saygı ve sevginin buluşma noktasıdır.

Özlem Özler Döner kalite belgelerinin getirdiği sorumluluğun farkında ve kalite belgelerinin haklı gururunu yaşamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, markalaşmayı başarmış ve ileriye dönük önemli projeleri hayata geçirmiş olan Özlem Özler Döner, geçen zaman içinde hem geleneksel lezzetini ve kalitesini korumuş,hem de kurumsal gelişimini tamamlayarak ve teknolojik gelişmelerini takip ederek Ankara’nın en leziz işletmesi arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Özlem Özler Döner, atılımcı ve çağdaş yapısı sayesinde büyümeye devam edeceği ve yeni nesillere modern hizmet anlayışı ile muhteşem lezzetler sunmaya devam edeceği aşikardır.

Misyonumuz

Kalitesi, lezzeti ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine odaklana, marka hakları korunan, kalite belgelerinin ve tercih edilmesinin sorumluluğunu taşıyan, tecrübesiyle beslenen, anak gelişme ve yenileşmeye açık, enfes tatları daha fazla konukla paylaşmayı ve yeni nesillere aktarmayı hedefleyen, işletme anlayışını sürdürmek.

Vizyonumuz

    • Dönerde marka olma başarımızı ulusal ve uluslar arası düzeyde zirvede tutmak
    • Vazgeçilmez lezzetimizi, damaklarda alışkanlık haline getirmeye devam etmek
  • Alanında öncü kalite ve hizmet standartlarımızla örnek işletme anlayışımızı daha ulaşabilir kılmak.

HakkımızdaÖzlem Özler Döner kalite belgelerinin getirdiği sorumluluğun farkında ve kalite belgelerinin haklı gururunu yaşamaktadır.

Hızlı Erişim Linkleri

REZERVASYON YAPIN!

İletişim

Özlem Özler Döner Adres: Eskişehir Yolu 9.KM Tepe Prime C Blok No:7/B ANKARA

Tepe Prime Telefon: 0312 262 62 62
ANKAmall Telefon: 0312 219 18 18
E-Posta: info@donerozler.com